CRM support konzulens

Budapest

We are looking for motivated and dynamic employees to join our national and international projects. In return we offer an interesting and versatile field of action. If you like working in small teams with high individual responsibility and enjoy representing your ideas with confidence, we are looking forward to your application.

Jelenleg belső csapatunkba keresünk

QS-6513

kollégát, aki CRM rendszerek éles üzemi működésének támogatásában nyújt majd segítséget.

Feladatok:
  • Ticketing rendszer adminisztrálása
  • Ügyfél által bejelentett hibák ellenőrzése
  • Belső support csapat számára a hiba reprodukálásának és/vagy a javítás módjának pontos specifikációja
  • Teszttervek készítése, együttműködés a tesztelőkkel, tesztelési feladatok végrehajtása
  • CRM rendszer testreszabása, konfigurációja, riportok készítése
  • Szoros együttműködés a fejlesztőkkel a hibák javításában
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség releváns szakmai területen
  • Erős középfokú angol nyelvismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Stressz- és monotonitás tűrőképesség
  • Képesség önálló és csapatban való munkavégzésre is
  • Precizitás és igényesség a feladatok végrehajtásában
Előnyt jelent:
  • Tapasztalat komplex informatikai rendszer bevezetésében, támogatásában - üzleti elemzői, rendszertervezői vagy tesztelői szerepkörben
  • Microsoft Dynamics CRM rendszerrel kapcsolatos ismeretek
  • IT technikai szemlélet, alapvető IT technológiák ismerete
  • Német nyelvismeret
  • Kiemelkedő képesség komplex rendszerek átlátásában és problémák felderítésében
  • Elhivatottság, érdeklődés a CRM iránt
  • Szorgalom, nyitottság a folyamatos fejlődésre, tanulásra
  • Vidám, pozitív személyiség
Amit kínálunk:
  • Fejlődési lehetőség
  • Energikus, fiatalos csapat
  • Kiváló munkahelyi körülmények
  • Versenyképes fizetés

Join our team!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el önéletrajzát a liza.bognar@qualysoft.com email címre.