Java Developer

Budapest

We are looking for motivated and dynamic employees to join our national and international projects. In return we offer an interesting and versatile field of action. If you like working in small teams with high individual responsibility and enjoy representing your ideas with confidence, we are looking forward to your application.

Az 1999-ben Bécsben alapított Qualysoft csoport egy független informatikai tanácsadó és szolgáltató vállalkozás, amely sikeresen támogatja nemzetközi ügyfeleit, hogy innovatív informatikai megoldásai révén versenyképesebbé és gazdaságilag hatékonyabbá váljanak. Tevékenységében nagy hangsúlyt helyez a pénzügyi szolgáltatókra, a telekommunikációs vállalatokra, az autóiparra és a közműszolgáltatókra. A holdingtársaságnak ausztriai központjai mellett leányvállalatai vannak Magyarországon, Németországban, Romániában, Szerbiában, Szlovákiában és Ukrajnában is, és továbbiak létrehozását is tervezik. Egyre növekvő számú munkavállalóiból jelenleg több mint 500 szakember áll rendelkezésre Közép- és Kelet-Európában, akik sokéves tapasztalatukkal, szakértelmükkel és elkötelezettségükkel biztosítják a Qualysoft-projektek sikerét. A Qualysoft küldetésének tekinti, hogy ügyfeleinek teljes körű, testreszabott és maximális rugalmasságot biztosító informatikai megoldásokat szállítson.

JAVA fejlesztőket

QS-2127

keresünk budapesti munkavégzéssel, telekommunikációs/pénzügyi/autóipari projektekre.

Az ideális kolléga az alábbi ismeretekkel rendelkezik:
  • Erős J2EE/J2SE tudás
  • front-end/ back-end tapasztalat
  • Design Patterns
  • Relációs adatbázis ismeret
  • Operációs rendszerek: Windows és/vagy Unix
Előny:
  • Perl, Python, Bash, Autosys
  • JSP, JSF, Eclipse, Hibernate, Spring
  • Automatizált tesztelés: JUnit
  • Ant, Maven build eszközök ismerete
  • Linux szerverek ismerete
  • C++ és/vagy C# programnyelv ismeret
Az ideális jelöltünk továbbá:
  • tapasztalt bonyolultabb elosztott alkalmazások kivitelezésében
  • önálló, megbízható
  • logikus gondolkodású, kiváló problémamegoldó
  • rendszerszemléletű

Az ANGOL nyelv minél magasabb szintű tudása jelentős előnnyel bír a pályázatok elbírálása során.

Amit kínálunk:
  • Változatos, szakmai kihívásokkal teli projektek
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat
Főbb feladatok:
  • Architektúra tervezésben való részvétel
  • Integrációs fejlesztés
  • Alkalmazásfejlesztés
  • Dokumentációk készítése

Join our team!

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a java@qualysoft.com címre. Adatait bizalmasan kezeljük.