C++ fejlesztő

Budapest

We are looking for motivated and dynamic employees to join our national and international projects. In return we offer an interesting and versatile field of action. If you like working in small teams with high individual responsibility and enjoy representing your ideas with confidence, we are looking forward to your application.

Nemzetközi, telekomos projekten dolgozó csapatunkba keresünk

C++ fejlesztő munkatársat

(QS-6108)

A team által fejlesztett szoftver központi szerepet játszik a meglévő áramkörkapcsolt hálózatoknak egy olyan IP hálózatra történő migrálásában, amely video és hangalapú szolgáltatásokat biztosit mind LTE, mind pedig vezetékes hozzáféréseken.

Feladatok:
  • Meglévő, nagy rendelkezésre állású telekom rendszer fejlesztése
  • Új feature-ök fejlesztése
  • Meglévő kód karbantartása
  • Dokumentációk írása, feldolgozása
  • Együttműködés a nemzetközi csapattal
  • Együttműködés a tesztelőkkel és architectekkel.
  • Napi szintű kapcsolattartás svéd, indiai, holland, stb. kollégákkal
Elvárások:
  • C++ fejlesztési tapasztalat
  • IP protokollok ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Csapatjátékos személyiség
  • Előnyt jelent a Linux és script nyelvek (Perl, Python, Bash) ismerete
Amit nyújtani tudunk:
  • Kihívásokkal teli munka, fejlődési lehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Versenyképes fizetés

Join our team!

Amennyiben érdekel a feladat, várom önéletrajzodat a annamaria.rigo@qualysoft.com címre.