Tesztelő

Budapest

We are looking for motivated and dynamic employees to join our national and international projects. In return we offer an interesting and versatile field of action. If you like working in small teams with high individual responsibility and enjoy representing your ideas with confidence, we are looking forward to your application.

Telekommunikációs szoftver fejlesztéséért felelős csapatunkba keresünk

Tesztelőket

QS-5222

automatizált tesztelési feladatokra.

Fő feladatok:
  • Tesztesetek megtervezése
  • Teszt forgatókönyvek összeállítása, tesztek végrehajtása
  • Funkcionális, integrációs, terheléses és end user tesztek elvégzése
  • Elvégzett tesztek kiértékelése, riportálása, hibák újratesztelése
  • Folyamatos kapcsolattartás szoftverfejlesztő csapatokkal (.Net)
  • Dokumentációk elkészítése
Elvárás:
  • Min. 1-2 éves automatizált tesztelésben szerzett tapasztalat
  • SQL alapfokú ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Teszteszközök ismerete
  • Linux/Unix, IP-s és konfigurációs alapismeretek
Előny:
  • Telekommunikációs területen szerzett tapasztalat
  • Scrum módszertan ismerete
  • .Net környezetben szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Nemzetközi környezet
  • Izgalmas, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Hosszú távú perspektíva
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Fiatal, dinamikus csapat, támogató munkahelyi környezet

Join our team!

Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését az alábbi elérhetőségre: katalin.farmosi@qualysoft.com.