Agile Coach

Budapest XI. kerület

Csatlakozz hozzánk

Agile Coach

kollégaként!

A Qualysoft egy agilis átállás előtt álló szoftverfejlesztő és tanácsadó cég. Elsődlegesen nem termék fejlesztéssel foglalkozunk, azonban a különböző iparágban nyújtott szolgáltatásainak színvonalának emelése érdekében egy rugalmasabb, hatékonyabb működési struktúrára kívánunk átállni. Ennek a transzformációs folyamatnak a támogatására, ill. a kialakított új szervezet működtetésében való aktív közreműködésre keresünk Agile Coach kollégát.

Feladatok:
  • Aktívan részt vesz a cég szervezetfejlesztési projektjében, támogatja a csapatokat az agilis transzformációban
  • Szorosan együttműködik a különböző agilis szemléletű csapatokkal hatékonyságuk növelése érdekében
  • Fejleszti az egyes közösségek működését különböző módszertanok és eszközök bemutatásával, megértetésével és adaptálásával
  • Facilitátorként támogatja a különböző csapat ceremóniákat
  • Közreműködik a képességfejlesztésben, szemléletformálásban
  • Képzéseket tart agilis elvekről, módszertanokról, eszközökről
  • Segíti a csapattagokat a csapaton belüli és kívüli kommunikációban, az egyes módszerek, eszközök megértésében, konfliktusok kezelésben
  • Hirdeti és demonstrálja az agilis működési elveket; meggyőzi és bevonja az érintetteket ezek alkalmazásába
  • Keresi a legjobb módszereket, eszközöket és beépíti azokat a napi működésbe
  • Együttműködik a HR-rel és az érintett üzleti vezetőkkel

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Scrum, SAFe, Lean, Kanban módszertanok ismerete
  • Tréneri, coach tapasztalat

Előnyök:

  • Agilis üzleti működés nagyvállalatnál történő bevezetésében szerzett tapasztalat
  • ITIL ismeret

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: QS71