AX Finance Consultant

Budapest, XI. district

Cégünk ERP csapata több éve széles spektrumon nyújt megoldásokat ügyfeleinknek, amely során rendkívül erős know-how gyűlt össze a különböző iparágakat érintően, mint kis- és nagykereskedelem, gyártás, bankszektor, autóipar, telekommunikáció. Fejlesztő és konzulens szakemberek dolgoznak együtt agilis és hibrid módszertant alkalmazva különböző projekteken, ahol az ügyfelekkel a folyamatos egyeztetések által, mélyen megismerik a folyamataik működését. Ezen tudást beillesztik a D365 Business Central és D365 Finance & Operations keretrendszereibe, hogy biztosítsák a cégek folyamatos és megfelelő működését, támogassák az ügyfelek fejlődését, folyamatainak és működésének átalakulását. Ezen a folyamaton kell a tanácsadóinknak és fejlesztőinknek végig vezetnie ügyfeleinket, hogy ügyfeleink minél kedvezőbben éljék meg az informatikai rendszerük és az üzleti folyamataik változását. Emellett ügyfeleink részére igény szerint support tevékenységet is végzünk, az AX korábbi verzióinak használata esetén is, így lehetőség és szükség van az MS Dynamics AX rendszerek teljes verzió skálájának ismeretére munkatársaink körében. Arra vágysz, hogy mély szakmai tudásra tegyél szert, az ügyfelekkel és a kollégákkal közösen, kreatív és elismert munkát végezz? Válaszod igen? Akkor nálunk a helyed az alábbi pozícióban!

AX Pénzügyi Tanácsadó

A munkavégzés során a feladataid lesznek:
  • Üzleti elemzés
  • Üzleti igények megvalósítására, fókuszált ügyfélkommunikáció
  • Dokumentáció (specifikáció, kézikönyv, becslés)
  • Support tevékenység (ticketing rendszerben jelzett ügyfélproblémák, kérések kezelése)
  • Oktatás
  • Tesztelés
  • Prezentációk készítése, bemutatása (új technológiák, AI, új rendszer modulok, modul változások)

Szakmai elvárások:
  • Minimum 2 év releváns szakmai tapasztalat
  • Microsoft AX, Finance and Operations ismerete
  • Alapos pénzügyi, számviteli és kontrolling ismeretek
  • Rendszerszemlélet
  • Gazdasági folyamatok mély ismerete
  • Önállóság
  • Kiemelkedő kommunikációs / előadói / oktatási készség
  • Heterogén munkafolyamatok priorizálásának, menedzselésének a képessége
  • Proaktivitás
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Szakmai előnyök:
  • Microsoft technológiák ismerete (Power Automate / MS Flow, Power Apps)
  • Business Central, Customer Engagement ismerete
  • Egyéb üzleti területen szerzett tapasztalat (beszerzés, értékesítés, logisztika)
  • Programozói ismeretek (C#, HTML, XML, JS)

Milyen rendszerekkel találkozhatsz:
  • MS Dynamics AX (3.0 – 2012 r3)
  • MS Dynamics 365 Finance and Operations
  • MS Dynamics 365 Business Central
  • MS Power BI
  • MS Power Apps / Power Automate

Munkavégzés helyszíne:

Budapest, XI. kerület (home office lehetőség adott)

Jelentkezés esetén és / vagy további információért, keress bizalommal az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Schuszter Dóra

dora.schuszter@qualysoft.com

+36 20 399 8883

Ref.: 392