BI Analyst

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

BI Analyst

Kollégát keres!

Büszkék vagyunk arra, hogy ügyfeleinknek testreszabott üzleti megoldásokat nyújthatunk. Csapataink az elmúlt időszakban számos sikeres projekteket valósítottak meg, és még rengeteg feladat elé nézünk, ezért szeretnénk, ha csatlakoznál hozzánk BI Analyst pozícióba, hogy együtt érjük el a közös céljainkat!

Olyan feladatokra számíthatsz mint:

  • BI-val kapcsolatos ügyféligények teljeskörű megértése és felmérése
  • Megoldási javaslatok tervezése és megalkotása az ügyfelekkel együtt és/ vagy számára
  • BI riportoknak a fejlesztése és optimalizálása
  • BI projektek kapcsán az implementációban való részvétel
  • Specifikációk írása
  • Adatok elemzése
  • Együttműködés a tanácsadókkal és fejlesztőkkel

Elvárások:

  • Legalább 3 éves tapasztalata BI területen
  • Cloud technológiák ismerete
  • Ügyfélorientált gondolkodás
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Technológiák amiket használunk:

  • Teljes Microsoft portfólió
  • PowerBI/ PoweApps
  • Azure
  • O365
  • Sharepoint
  • TFS

If you are interested in this opportunity, contact me…

  • Dénes Anna
  • M: +36 20/ 3998875
  • anna.denes@qualysoft.com

Ref.Nr.: QS78