Business Analyst

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

Kollégát keres!

Ha úgy gondolod, hogy ügyfélorientált személyiség vagy, aki nyitott az ügyfeleink problémáinak megoldására és elképzeléseinek megvalósítására, akkor téged keresünk a Business Analyst pozícióinkra.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Ügyfél igények felmérése és egyeztetése.
  • Ajánlatok készítésében való részvétel.
  • Folyamatok modellezés.
  • Követelmény és logikai specifikációk készítése.
  • Fejlesztői csapat támogatása.
  • Tesztelésben való részvétel.
  • A rendszer bemutatása.
  • Oktatások tartása.

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • 5+ év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • UML, BPM ismeret
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Proaktív hozzáállás

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: QS123