Digital Marketing Coordinator

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

kollégát keres!

Legalább 2 éves tapasztalattal rendelkezel online marketingben? Kiváló a koordinációs képességed? Szereted a kihívásokkal teli önálló és kreatív munkát? Ha mindháromra IGEN a válaszod, akkor nálunk a helyed! Saját csapatunkba keressük azt a munkatársunkat, aki közreműködik a Qualysoft csoport digitális marketing stratégiájának végrehajtásában.

Olyan feladatokra számíthatsz, mint:
  • Értékesítést támogató marketing tartalmak gyártásának koordinálása: content vázlatok összeállítása, szövegírókkal és kreatív ügynökségekkel való együttműködés
  • Online kampánymenedzsment: inbound kampányok beállítása és elindítása; kampányok folyamatos monitorizálása és optimalizálása potenciális ügyfelek megszerzéséhez és upselling/cross-selling támogatáshoz, a meglévő ügyfélkörben
  • Lead nurturing keretrendszer, funnel building és kapcsolódó e-mailek létrehozása
  • Marketing automatizálás a meglévő és új munkafolyamatok kiépítésével, optimalizálásával
  • Landing page-ek létrehozása, integráció kiépítése CRM-mel, utókövetés és reporting beállítása
  • Lead kvalifikáció és CRM adminisztráció, belső értesítők beállítása és folyamatos fejlesztése; dokumentáció készítése az értékesítőknek
  • Rendezvényekhez és webinárokhoz kapcsolódó online kommunikációs feladatok ellátása: HTML e-mail meghívók készítése, képi elemek koordinálása kreatív ügynökségekkel, kapcsolódó platformok kezelése
  • Keresőoptimalizálás: SEO ügynökséggel való munka koordinálása; a Qualysoft vállalati weboldalak organikus mutatóinak javítása kulcsszókutatással, technikai optimalizálással, linképítéssel és onsite optimalizálással; célkonverziók beállítása; rendszeres reporting a fontosabb mutatókról
  • A Qualysoft vállalati weboldalainak fejlesztése: strukturális, funkcionális fejlesztések koordinálása a fejlesztő ügynökséggel; tartalomfejlesztés a régiókkal és szövegírókkal szorosan együttműködve
  • Új weboldalak, microsite-ok és egyéb internetes felületek fejlesztési projektjeinek koordinálása, fejlesztési specifikációk megírása
  • Google Analytics dashboard-ok létrehozása, célkonverziók beállítása
  • Kampányokhoz, lead akvizícióhoz és a weboldal organikus teljesítményéhez kapcsolódó ciklikus riportok létrehozása; a főbb KPI-okhoz kapcsolódó jelentések készítése
  • Jelentés-automatizáláshoz kapcsolódó felületek kezelése, központi dashboardok létrehozása
  • A marketing stack fejlesztése, új eszközök, platformok és szolgáltatások tesztelése

Elvárások:
  • 2-3 éves tapasztalat online marketingben
  • Egyetemi/Főiskolai diploma
  • Jó koordinációs készség, rendszerszemlélet, önálló munkavégzés
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyödre válik a következő eszközök ismerete:
  • HubSpot/Marketo/Eloqua vagy más marketing automatizációs platform ismerete
  • Paid social media kampányok menedzselése
  • Nagyobb webes tartalomkezelő rendszerek ismerete
  • Google Analytics és Google Ads ismerete
  • HTML, CSS, PHP alapismeretek
  • E-mail marketing platformok ismerete
  • IT orientáció

Munkavégzés helyszíne:
  • Budapest, XI. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: QS166