Field Sales Representative

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

Kollégát keres!

Informatikai megoldásokkal foglalkozó cégünk folyamatos növekedésével párhuzamosan ügyfélköre is évről évre növekszik, így elengedhetetlen, hogy értékesítési csapatunkat is bővítsük. A csapat pörgős, jó kedélyű, barátságos és mindig segítőkész - bízunk benne, hogy a leendő munkatársunk is ilyen lesz! Csatlakozz hozzánk, ha egy igazán izgalmas hivatásra vágysz!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A Qualysoft ismertségének növelése.
  • Konferenciákon, rendezvényeken történő részvétel, prezentációk megtartása, illetve a Qualysoft képviselete.
  • Marketing tevékenységek támogatása, aktív részvétel marketingprogramok tervezésében, kidolgozásában és végrehajtásában.
  • Ügyfélkapcsolatok kiépítése és ápolása.
  • Új ügyfelek felkutatása, szerződéskötés, partnerkapcsolatok építése.
  • Qualysoft teljes szolgáltatási portfoliójának értékesítése, üzleti lehetőségek maximalizálása és kihasználása.
  • A megnyert üzletek kereskedelmi oldalról történő folyamatos követése, a végrehajtás támogatása.
  • Kereskedelmi kampányok önálló kidolgozása és végrehajtása.
  • Piaci ismeretek alapján javaslattétel új termékek, szolgáltatások bevezetésére, kialakítására.
  • Üzleti egyeztetés a Qualysoft egyéb területein, vagy más országokban dolgozó területi vezetőkkel, kereskedőkkel, konzultánsokkal, fejlesztőkkel.
  • A funnel (üzleti lehetőségek) és az aktuális CRM rendszer folyamatos karbantartása, látogatás riportok készítése, Outlook taskok kezelése.
  • Vendorok felé történő kapcsolattartás.
  • Szoros együttműködés a cégen belül az értékesítést támogató csoportokkal.

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • Minimum 3 év sales területen szerzett tapasztalat.
  • Nagyvállalati értékesítési tapasztalat első első sorban SW fejlesztési és/vagy Microsoft project értékesítési területen.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: QS125