Hardware Designer

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

kollégát keres!

Áramkörök tervezésével és gyártásával foglalkozó nemzetközileg elismert partner vállalatunkhoz keresünk olyan hardverfejlesztő/hardvertervező munkatársakat, akik szívesen csatlakoznának egy olyan önvezető autós projektre, mely során:

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A két kártya worst case circuit analízisének elkészítése
  • A design csapat támogatása az analízis adatai alapján, javaslattétel változtatásokra
  • A WCCA kapcsán kapcsolattartás a külföldi technikai vezetéssel, feléjük a státusz jelentése
  • Kapcsolattartás a többi design csapattal a WCCA területen

Szükséges technológiai kompetenciák, amit keresünk benned:

  • Villamosmérnök Bsc
  • Autóipari tapasztalat legalább 3 év
  • Gyakorlati tudás a WCCA területen, elkészült WCCA legalább 2 kisebb, vagy 1 nagyobb komplexitású (FPGA-t vagy processort tartalmazó )áramkörre

Szakmai előnyök;

  • Villamosmérnök Msc, PhD
  • Cadence Allegro DE-HDL ismeret
  • DFMEA tapasztalat

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, 11. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: F136