Infrastructure Architect

Budapest, IX. kerület

A Qualysoft csapata

kollégát keres!

Telekommunikációs területen, nemzetközileg elismert partnerünk csapatába keressük tapasztalt Infrastructure Architect munkatársunkat. Az architect csapat részeként, a futó fejlesztésekben vennél részt, technikai támogatás nyújtásával, valamint a már fejlesztés előkészítési fázisban lévő új funkciók technikai kidolgozását végeznéd.

Általános feladataid:

  • Technikai segítség nyújtás fejlesztőknek,
  • Új funkciók technikai kidolgozása, előkészítése fejlesztésre
  • Új technológiák kipróbálása/tesztelése
  • Technikai dokumentáció írás és karbantartás

Szükséges technológiai kompetenciák, amit keresünk benned:

  • Minimum 3-5 év releváns tapasztalat
  • Automatizálás terén szerzett tapasztalat pl.: Ansible
  • Mikroszervízt futtató környezetben való jártasság pl. Docker/Kubernetes
  • Hálózati eszközök ismerete, hálózat felépítés ismerete
  • Virtualizáció (vmware)
  • Linux adminisztráció (centOS)
  • Juniper hálózati eszközökkel szerzett tapasztalat előny
  • Angol nyelv magabiztos használata szóban és írásban (tárgyalóképes szint)

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: E132