L2 Desktop Support

A Qualysoft csapata

kollégát keres!

Saját üzemeltető csapatunk bővítjük egy olyan kollégával, aki hatékonyságával és tapasztalatával megbecsült tagja lesz a társaságnak. A folyamatos fejlődési lehetőség adott, ahogy a jó hangulatú, összetartó, fiatalos, dinamikus csapat is.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Napi incidensek és kérések kezelése megoldása
  • Felhasználók helyszíni és távoli támogatása
  • Eszkalációs helyzetek felismerése és kezelése.
  • Szolgáltatóval való kapcsolattartás.
  • Monitorting rendszer figyelése
  • Munkaidő alatti riasztások adminisztrálása.
  • Desktop, laptop telepítés és szerelés
  • Desktop oldali alkalmazás és Windows OS problémák kezelése és megoldása
  • Felhasználók adminisztrálása

Szükséges kompetenciák, amit keresünk benned:

  • Legalább 1-3 év tapasztalat
  • Microsoft Desktop oldali OS (Windows 10 , 8.1 , 7)
  • Office 2016, 2013
  • O365 user/postafiók kezelés
  • Active Directory adminisztrálása
  • Desktop hardwerek terén szerzett karbantartási illetve szerelési tapasztalatok.
  • IT infrastruktúra hálózat és Szerver oldali értése
  • Microsoft File és Print szerver adminisztrálása
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás

Előnyödre válik:

  • Hyper-v alapú virtualizáció ismerete
  • Hálózati ismeretek
  • Microsoft képesítés megléte
  • Pontosság, agilitás, szervezőkészség, önállő munkavégzés

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, 11. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: E95