LabVIEW Developer

Budapest, XXIII. district

Változatos projektekre válaszolunk rugalmas megoldásokkal. A Qualysoft széles körű szolgáltatást nyújt egészen az interfész megoldásoktól az online payment rendszereken át a távközlési megoldásokig, bármilyen területen. Ügyfeleink kölcsönözhetnek csapatot – de akár egyéni szakembereket - házon belülre is, de magas szintű szolgáltatást adunk a Qualysoft telephelyén is. A Qualysoft csapataiban változatos projektekre, folyamatos tanulási lehetőséget biztosítva keresünk új kollegákat. Közös célunk az őszinteség, a fejlődés és a stabil háttér biztosítása, miközben a legújabb technológiákat ismerhetitek meg. Itt egy jó hangulatú, szakmailag felkészült csapat vár rád! Várjuk jelentkezésed az alábbi pozícióra!

LabVIEW Szoftverfejlesztő

Partnerünk a vasúti jármű rendszerek fék- és fedélzeti rendszereinek egyik vezető gyártója, aki világszerte 25 országban képviselteti magát. A legmodernebb technológiákkal dolgozhatsz, olyan termékeken, melyek meghatározzák az elkövetkezendő 50 év közlekedését. LabVIEW fejlesztésben jártas szakembeként hasznos tagja lehetsz a csapatnak!

Milyen feladatokra számíthatsz?
  • Az alkalmazások, illetve alkalmazás kiterjesztések készítése megadott követelmény specifikációk alapján
  • Új munkafolyamatok tervezésében és kialakításában való aktív részvétel
  • Követelmény specifikációk készítése
  • Elkészített kódok dokumentálása

A pozíció betöltéshez szükséges:
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • LabVIEW rendszer átfogó ismerete
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Kommunikációs protokollok és ipari buszok ismerete
  • Méréstechnikában való jártasság
  • Gépészet iránti érdeklődés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Fontos, hogy szeress csapatban dolgozni, hiszen szorosan együtt fogsz majd működni a saját és társterületek kollégáival

A pozíció betöltésénél előnyt jelent:
  • NI termékismeret
  • Objektumorientált / nem objektumorientált programozási nyelv ismerete
  • Verziókezelő rendszerek használatában szerzett jártasság (Tortoise, SVN)
  • PLC programozásban szerzett gyakorlat
  • Kommunikációképes német nyelvtudás

Biztosítjuk számodra:
  • Nemzetközi projektcsapatokban történő munkavégzés, változatos és izgalmas projektek
  • Home office lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes jövedelem

Munkavégzés helyszíne:

Budapest, XXIII. kerület

Érdekes számodra a lehetőség? Keress bizalommal az alábbi elérhetőségeimen!

Hornyák Alexandra

+36 70 378 8921

alexandra.hornyak@qualysoft.com

Ref.: 394