Navision tanácsadó

Budapest, XI. district

A Qualysoft csapata

Kollégát keres!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Részt vehetsz a csapatunk kialakításában
  • Navision kompetencia házon belüli fejlesztése
  • Üzletfejlesztésben való részvétel
  • Ezen belül az ügyféligények megértése és a projektek megvalósítása a feladatod közé számítana

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • Átfogó, NAVISION tanácsadóként, NAVISION fejlesztőként/architektként szerzett gyakorlati tudás.
  • NAVISION ERP-rendszerekben szerzett alapos tapasztalat.
  • Extension V2.0 fejlesztési módszer ismerete előnyt jelent.
  • Agilis módszertanban szerzett ismeretek előnyt jelentenek.
  • Csapatjátékos attitűd.
  • Erős kommunikációs készség (kollégákkal, ügyfelekkel és menedzsmenttel).
  • Jó angol nyelvtudás.
  • Képesség önálló munkavégzésre.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: QS26