Performance Engineer

Budapest, XIII. district

A Qualysoft csapata

kollégát keres!

Ügyfelünk a világ ötödik legnagyobb kozmetikai vállalata, és 6,4 millió képviselővel a világ második legnagyobb közvetlen értékesítési vállalkozása. Csatlakozz hozzánk ha egy stabil hátterű, világszinvonalú teljesítményt nyújtó cég színeiben szeretnél további tapasztalatokat szerezni, elmélyíteni a tudásod.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Alkalmazás (frontend) teljesítményének monitorozása
  • Alkalmazás fejlesztésében való részvétel
  • PoC-ok kidolgozása
  • Teljesítményproblémák azonosítása a forráskódban

Szükséges technológiai kompetenciák, amit keresünk benned:

  • Minimum 3 év releváns tapasztalat
  • C#; .NET; ASP.NET MVC technológiák ismerete
  • Valamilyen front-end technológia (pl. HTML, CSS, Javascript, Angular, React)
  • Performancia tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Nagyvállalati múlt

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, 13. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: A144