Projekt Menedzser

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

Kollégát keres!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

Cégünk agilis transzformáción megy keresztül, ezért olyan kollégát keresünk aki:

  • Képes IT projektek önálló vezetésére.
  • Vezeti az agilis projektteameket, támogatja és segíti az agilis átállásunkat
  • Részt vesz a projektek ajánlatadási szakaszában és presales tevékenységekben.
  • Resource management feladatok lát el
  • Figyel a határidők betartására
  • Támogatja a projektek végrehajtását
  • Közreműködik a belső stratégiai feladatok végrehajtásában

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • Nyitottság sokrétű feladatkör iránt.
  • Scrum Master (2+ év) és Projekt Menedzser (5+ év) tapasztalat
  • Software fejlesztési projektekben szerzett többéves tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: QS66