System Analyst

Budapest, XIII. district

A Qualysoft csapata

Rendszerszervező

Kollégát keres!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Az üzleti igény és a szükséges további részletek egyeztetése alapján a követelmények véglegesítése.
  • Informatikai tervezési feladatok ellátása.
  • A rendszerspecifikációk illesztése az IT architektúra követelményekhez.
  • IT teszttervezés, végrehajtás és felhasználói teszttámogatás.
  • Élesítés tervezés és koordinálás a támogatott rendszerekben
  • Egyéb feladatok menedzsmentje a kapcsolódó fejlesztés és adminisztráció során

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • Gyakorlati rendszerszervezési ismeretek.
  • Legalább 3 év rendszervezési tapasztalat nagyvállalati környezetben.
  • Adatbázis tervezési ismeretek, SQL nyelv ismerete.
  • Rendszerintegrációs területen szerzett tapasztalat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 13. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: BB43