Sales Assistant

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

Sales Asszisztens

Kollégát keres!

Az elmúlt egy évben jelentősen megnőtt a sales tevékenységünk és az ügyfeleink száma, ezért a csapatunk bővítése céljából keressük új kollégánkat. Ha úgy gondolod, hogy ügyfélorientált, pörgős és segítőkész személyiség vagy, akkor téged keresünk a Sales Asszisztens pozícióinkra.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • A sales csapat körülbelül 10 ajánlatot küld ki hetente, aminek az elkészítésére igen nagy gondod fordítanak és az idejük jelentős részét lefoglalja, ezért neked a sales ajánlatok előkészítésében, templatek egységesítésében és a szerződések feltöltésében kérnénk a segítséged.
  • Számíthatsz a különböző pályázatokkal kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátására.
  • A CRM rendszerünkben való dokumentálás.
  • Funnel építésben való segítségnyújtás.
  • A sales számára a különböző szervezési, riportálási és egyéb asszisztensi feladatok terén való segítségnyújtás.

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • Legalább egy év sales asszisztensi tapasztalat
  • Proaktív és lelkes hozzáállás a feladatokhoz
  • Szuper kommunikációs képesség
  • Pozitív személyiség, aki a monotonitást is tűri.
  • Pontos és precíz munkavégzés
  • Kommunikáció képes angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: QS122