Service Delivery Manager

A Qualysoft csapata

Kollégát keres!

Az elmúlt egy évben, közel megduplázódott a support tevékenységünk és az ügyfeleink száma, ezért a csapatunk bővítése céljából keressünk új kollégánkat. Ha úgy gondolod, hogy ügyfélorientált személyiség vagy, aki nyitott az ügyfeleink problémáinak megoldására és elképzeléseinek megvalósítására, akkor téged keresünk a Service manageri pozícióinkra.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Ügyfeleinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Az ügyfél elégedettség növelése
  • Tanácsadókkal és fejlesztőkkel való folyamatos egyeztetés és együttműködés
  • Incident és change management
  • Problem management
  • Resource management
  • KPI-ok és SLA-k tartása
  • Eszkalációk kezelése és megoldása
  • Riportok készítése
  • Teljesítésigazolásokkezelése
  • Társterületekkel való együttműködés (PMO és key account management)

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • Hasonló területen szerzett 1,5-4 éves tapasztalat
  • Gazdasági és/ vagy IT végzettség,
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség
  • ITIL ismeret
  • ISO ismeret
  • Proaktív és határozott személyiség
  • Problémamegoldó személyiség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: QS85