Service Manager

Budapest XI. district

A Qualysoft sikere és folyamatos növekedése több mint 500 munkatársunk kiváló teljesítményének köszönhető. Csapatainknak nyitott, dinamikus, nemzetközi környezetet biztosítunk, és nagy hangsúlyt fektetünk az egyéni fejlődés támogatására. Változatos projektekre válaszolunk rugalmas megoldásokkal. A Qualysoft széles körű szolgáltatást nyújt egészen az interfész megoldásoktól az online payment rendszereken át a távközlési megoldásokig, bármilyen területen. Ügyfeleink kölcsönözhetnek csapatot – de akár egyéni szakembereket - házon belülre is, de magas szintű szolgáltatást adunk a Qualysoft telephelyén is.

Főbb feladatok:
  • Szoftverfejlesztő csapatok irányítása az ügyfél igényei szerint
  • People menedzser feladatok ellátása
  • Pénzügyi- és bértárgyalások lebonyolítása
  • Adminisztratív teendők pontos és határidőre történő elvégzése
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, megoldási javaslatok kidolgozása
  • Account menedzser feladatok ellátása

A pozíció betöltésének feltételei:
  • People menedzsmentben szerzett több éves tapasztalat
  • Stratégiai gondolkodás
  • Főiskolai / egyetemi végzettség
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Értékesítői szemlélet
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Proaktivitás
  • Folyamatszemlélet
  • Stressztűrő képesség
  • Pontosság

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:
  • Informatikában és szervezetfejlesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helyszíne:
  • Budapest XI. kerület

Érdekesnek találod a lehetőséget? Keress bizalommal!

Ref.: 388