Service Manager

Budapest XI. kerület

A Qualysoft csapata

kollégát keres!

A Qualysoft Consulting and Development üzletágában minőségi outsource tevékenységet valósít meg. Az elmúlt 20 év során számos multinacionális céget köszönthetünk a partnereink között. Ugyan sok esetben a munkavégzés helye az ügyfélnél van, nagy gondot fordítunk a személyes kapcsolattartásra a munkavállalóinkkal. A Qualysofton belül ezt a pozíciót a Service Managerek töltik be.

Jelenleg a csapatunk bővülése céljából keressük leendő kollégánkat ebbe a munkakörben.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

- Körülbelül 60 fő fordul egy Service Managerhez különböző people menedzsmenttel kapcsolatos kérésekkel
- A csapataidban lévő kollégákat már a kiválasztási folyamat során megismered, hiszen a te feladatod lesz a pénzügyi tárgyalások (bér, egyéb HR költségek) lebonyolítása, illetve szakmai karrierútjuk biztosítása.
- A partnerünk igényei mentén több szoftverfejlesztői csapatot kell irányítanod.
- Az ügyfelek igényeinek felmérésén túl, a megoldási javaslatok kidolgozása is a feladatod lesz.
- Account menedzsment feladatok ellátása.
- Adminisztratív oldalról: például a forcecastok elkészítésének, timesheetek kezelésének, riportoknak és kimutatásoknak a pontos és határidőre való elkészítése lesz a feladatod.

Amit mi keresünk az új kollégában:

- Több éves people manageri tapasztalat
- Informatikai háttér
- Kiváló kommunikációs készség
- Stratégiai gondolkodás
- Jó probléma megoldó készség
- Folyékony angol nyelvtudás
- Alap pénzügyi ismeretek (költség gazdálkodás)
- Folyamatszemlélet
- Stressztűrés
- Pontosság

Előny:

- Szervezetfejlesztési tapasztalatok

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Num.: QS8843