Solution Seller

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

Kollégát keres!

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • Az üzletág piaci megjelenéséért leszel felelős.
  • A kompetenciába illő trendek vizsgálata, benchmark-ok készítése.
  • Értékalapú megoldások kidolgozása, ügyfélnek bemutatása.
  • Presalesben való részvétel.
  • Sales szervezettel való folyamatos együttműködés.
  • Ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás.
  • Rövid- és hosszútávú pénzügyi célok teljesítése.

Amit mi keresünk az új kollégában:

  • CI/CD, Docker ismeret.
  • Tapasztalat szoftver fejlesztésben (előny, ha Java és/vagy .Net).
  • Szolgáltatói oldalon szerzett tapasztalat.
  • Tanácsadói szemlélet. (üzleti elemzőként szerzett tapasztalat előny).

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 11. kerület

Ha felkeltettük az érdeklődésedet, várjuk a jelentkezésed az anna.denes@qualysoft.com címre!

Ref.Nr.: QS74