Support Engineer

Budapest, XI. kerület

A Qualysoft csapata

kollégát keres!

Partnerünk az egyik leghíresebb telekommunikációs vállalat, jelenleg 5 fős csapatába keres kollégát.

Feladatait lesznek:

  • Windows munkaállomások telepítése, kezelése és karbantartása illetve adminisztrációja
  • MWP platform támogatása, fejlesztése és testreszabása
  • Ezen munkaállomások hardware és software hibáiank elhárítása
  • Felhasználói jogok adminisztrációja, szoftvereinek telepítése
  • Projektek végrehajtása IT környezetben
  • Felhasználók támogatása, segítségnyújtás

Elvárásaink feléd:

  • Legalább fél év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Windows 10 nem csak felhasználói szintű ismerete
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó ügyfélkommunikáció

Előny:

  • Hálózati ismeretek
  • Ubuntu operációs rendszer ismerete

Munkavégzés helyszíne:

  • XI. kerület, Infopark

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: E110