Test Lead

A Qualysoft csapata

Test Lead

kollégát keres!

Telekommunikációs területen, nemzetközileg elismert partnerünk csapatába keressük Test Lead munkatársunkat. Agilis módszertan szerint működő szervezet tagjaként a cég egyik elismert termékének (CAS) a fejlesztésben vehetnél részt. A CAS (Customer Access and Security) egy biztonságos kapcsolatot biztosít az ügyfelek külső hálózatához, hogy távolról lehessen az ügyfelek node-jait és hálózatát konfigurálni, támogatást nyújtani, adatokat gyűjteni, stb.

Az alábbi feladatokra számíthatsz:

  • 9 fős (manuális, automatizált, verifikációt végző tesztelők) tesztelői csapat szakmai vezetése
  • Tesztelési folyamatok folyamatos javítása
  • Teszt stratégia kidolgozása/karbantartása
  • Story-k minőségének ellenőrzése
  • Bugok riportolása a PAM felé

Szükséges technológiai kompetenciák, amit keresünk benned:

  • 5+ év tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Tesztelői csapat vezetésében szerzett tapasztalat
  • Tesztelési módszertanok alapos ismerete
  • Tesztelési tool-ok / technológiák alapos ismerete
  • Jira / Confluence ismerete
  • Git / Bitbucket ismerete
  • Linux ismeretek
  • ISTQB Foundation level

Előnyödre válik:

  • ISTQB Advanced level
  • QA manageri tapasztalat
  • TestFLO ismerete
  • JBehave tapasztalat
  • CentOS tapasztalat

Munkavégzés helyszíne:

  • Budapest, 9. kerület

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: E