Tosca Automation Specialist

Budapest XI. kerület

Csatlakozz hozzánk

kollégaként!

Csapatunkhoz csatlakozva Tosca-hoz kapcsolódó tesztautomatizálási feladatok mellett, ügyfeleinkkel közösen, személyre szabott Tosca-ra épülő tesztautomatizálási megoldások kidolgozása lesz a felelősséged. Ezenfelül, lehetőséged lesz komplexebb feladatok ellátásában való részvételre is.

Mire számíthatsz a mindennapokban?

Tosca-hoz kapcsolódó tesztautomatizálási feladatok:

  • Tesztesetek automatizálása Tosca-val
  • A Tosca illesztése egyedi ügyfélkörnyezetekhez
  • Tosca Architect szerep betöltése

Tosca-ra épülő tesztautomatizálási megoldások kidolgozása:

  • A Tosca piaci bevezetésének technikai támogatása
  • Ügyféligények felmérése az ügyféllel közösen
  • Megoldásjavaslat technikai kidolgozása és bemutatása az ügyfélnek

Komplexebb feladatok ellátásában való részvétel:

  • Qualysoft projektek támogatás vezetőtesztelőként
  • Szervezetet, eszközöket és képzéseket valamint fejlesztési-, release- és DevOps-folyamatokat érintő tanácsadás
  • Minőségbiztosításhoz kapcsolódó üzletbővítési feladatok

Te vagy a leendő Tosca Automation Specialist kollégánk, amennyiben…
  • Legalább 5 éve aktívan részt veszel tesztelésben.
  • Gyakorlati tudásod van .Net / C# technológiákkal.
  • Ügyfélközpontú vagy, üzleti megoldás szemlélettel és tárgyalókészséggel rendelkezel.
  • Otthon vagy a teszt-automatizálási trendekben, illetve automatizálási eszközökkel hands-on tapasztalatot szereztél korábban.
  • Tesztelmélet ismeretekkel rendelkezel.
  • Angol nyelvtudásod tárgyalóképes.

Emellett örülünk, ha…

  • ISTQB vizsgákkal rendelkezel.
  • Szoftverfejlesztés-módszertani és DevOps ismereteid vannak.
  • Szívesen veszel részt ügyfelekkel való együttműködésben.
  • Aktív német nyelvtudásodra is számíthatunk.

Itt fogsz dolgozni:

Amennyiben érdekesnek találod a lehetőséget, keress az alábbi elérhetőségek valamelyikén:

Ref.Nr.: QS55